BÜYÜKŞEHİR'DEN ONLİNE MASAL SAATİ ETKİNLİĞİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi her yıl Kasım ayının ikinci haftası kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle ‘Online Masal Saati’ etkinliği düzenliyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN ONLİNE MASAL SAATİ ETKİNLİĞİ
  • 08 Kasım 2020, Pazar 10:45

Antalya Büyükşehir Belediyesi her yıl Kasım ayının ikinci haftası kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle ‘Online Masal Saati’ etkinliği düzenliyor. 9-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Online Masal Saati etkinliğinde çocuklar en sevdiği masalları çevrimiçi dinleyecek.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, kitap okuma alışkanlığının küçük yaşta edinilmesi ve kitabın önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl Kasım ayının ikinci haftasında kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nda online etkinlik gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından 9-12 Kasım tarihleri arasında ‘Online Masal Saati’ etkinliği düzenlenecek.
ÇOCUKLAR İÇİN EN GÜZEL MASALLAR
İş Bankası Kültür Yayınları işbirliğiyle okul öncesi ve ilkokul seviyelerine hitap eden masal kitapları masal terapisi eğitimli profesyonel bir okuyucu tarafından okunarak videoya çekildi. Bu videolar Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Doğan Hızlan Kütüphanesi web adreslerinde,ABB sosyal medya mecralarında yayınlanarak minik okurlarla buluşturulacak.
BU ADRESLERİ TIKLAYIN
Çocuklar, masal okuma videolarına 9-12 Kasım tarihleri arasındawww.antalya.bel.tr,facebook /antalyabuyuksehir, Twitter /antalyabb, instgram /antalyabb) adreslerinden erişebilecek. En sevdikleri masallara çevrimiçi ulaşacak. İletişim için ise 0 242 238 52 71 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık