Aksaray'da 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL başkanlığında eğitim-öğretimle ilgili Şube Müdürleri Affan BAŞBUĞ, Halil İbrahim DEMİRTAŞ, Tahsin YAŞAR, Murat GÖRMEZ, ve Bilal AĞIR, Okul ve Kurum Müdürleri ve Okul ve Kurumlarda görev yapan Öğretmenlerin katılımıyla bir çalıştay düzenlendi.

Aksaray'da 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Düzenlendi
  • 15 Ocak 2019, Salı 13:57


AksarayMerkez Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan çalıştayda; çalışma grupları oluşturularak Temel Eğitimden Ortaöğretime, Erken Çocukluk Eğitiminden Özel Eğitime, Din Öğretiminden Özel Öğretime, Mesleki Teknik Eğitimden Hayat Boyuna, Öğretmen Yetiştirme ve Atamadan Yönetici Atamaya ve Ölçme ve Değerlendirme Sistemine kadar her bir bölüm için yedişer kişilik çalışma grupları oluşturuldu ve değerlendirmeler yapıldı.

Çalıştayda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, 2023 Eğitim Vizyon Belgesinin eğitim- öğretimin kalitesini ve niteliğini artıracağını ifade etti. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı'na gönderilmek üzere 2023 Eğitim Vizyon Belgesi Çalıştay Raporu düzenlendi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık