Panayır Gençlik Spor Kulübünden Bozbeye Teşekkür

Nilüfer Belediyesi öncülüğünde amatör spor kulüplerine destek olmak amacıyla kurulan Nilüfer Amatör Spor Kulüpleri Derneği (NASK), amatör spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Amatör spor kulüplerinin gelişmesine büyük destek veren NASK, Panayır Gençlik Spor Kulübü’ne de malzeme desteğinde bulundu. Panayır Gençlik Spor Kulübü, desteklerinden dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür etmek amacıyla buluşma gerçekleştirdi. Panayır Gençlik Spor Lokali’nde gerçekleşen buluşmaya, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, NASK Başkanı Atakan Çorbacı, Panayır Mahalle Muhtarı Dursun Kara ile kulübe destek verenler katıldı.   Panayır Mahallesi’nde Başkan Mustafa Bozbey, meşaleler ve sloganlar eşliğinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Burada konuşma yapan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her yaştan insanın spor yapmasına olanak sağlayacak alanları ve tesisleri oluşturmayı amaçladıklarını belirtti. Nilüfer’de bulunan amatör spor kulüplerini NASK Derneği çatısı altında bir araya getirdiklerini ifade eden Başkan Bozbey, “Amacımız, desteklerin amatör spora eşit bir şekilde iletilmesini sağlamak. Biz, bunu yaptık ve çok başarılı olduk. Nilüfer’deki kulüpler çok başarılı. Niçin buradaki spor kulübümüz, çocuklarımız ve gençlerimiz de başarılı olmasın. Bunun için destek lazım. Bu desteği verecek olan da yerel yönetimlerdir” dedi.   Nilüfer Belediyesi olarak her mahalleye bir halı saha kazandırdıklarını ifade eden Bozbey, Bursaspor’un şampiyon başkanı İbrahim Yazıcı adına da stadyum yaptıklarını vurguladı. Bozbey, “Burada yaptığımız katkı, gençlerimizin en azından daha rahat spor yapmalarına olanak sağlayacak bir katkıdır. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için de bu alanlar gerekli. Bu alanlarda spor yapan gençlerimizin Milli Takım’a yükselmesi hatta dünyada isim yapacak duruma gelmesi bizim en büyük arzumuzdur” şeklinde konuştu.   Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Mustafa Bozbey, “Spora yapmış olduğumuz yatırımları az görüyoruz. Daha fazlasını yapmak, daha fazla gencimizi spor alanlarında buluşturmak hepimizin hedefi olmalı” dedi. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da, “Amacımız, amatör ruhu ve amatör sporculuğu öne çıkarmak. Günümüz gençliği için çok önemli. Pozitif, bir arada olma ve vücudun gelişiminin önünü açan amatör spora destek olmak için buradayız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.   Panayır Gençlik Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Aydın ile Onursal Başkanı Saim Kodalak, Panayır Mahalle Muhtarı Dursun Kara da, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’a, NASK Derneği Başkanı Atakan Çorbacı’ya ve diğer destek verenlere teşekkür etti. Muhtar Dursun Kara, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür plaketi de verdi.

Panayır Gençlik Spor Kulübünden Bozbeye Teşekkür
  • 02 Şubat 2019, Cumartesi 8:40
Nilüfer Belediyesinin malzeme desteğinde bulunduğu Panayır Gençlik Spor Kulübü, Başkan Mustafa Bozbeye teşekkür plaketi verdi. Başkan Bozbey, “Daha fazla gencimizi spor alanlarında buluşturmak hepimizin hedefi olmalı” dedi.

Nilüfer Belediyesi öncülüğünde amatör spor kulüplerine destek olmak amacıyla kurulan Nilüfer Amatör Spor Kulüpleri Derneği (NASK), amatör spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Amatör spor kulüplerinin gelişmesine büyük destek veren NASK, Panayır Gençlik Spor Kulübüne de malzeme desteğinde bulundu. Panayır Gençlik Spor Kulübü, desteklerinden dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbeye teşekkür etmek amacıyla buluşma gerçekleştirdi. Panayır Gençlik Spor Lokalinde gerçekleşen buluşmaya, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, NASK Başkanı Atakan Çorbacı, Panayır Mahalle Muhtarı Dursun Kara ile kulübe destek verenler katıldı.

 

Panayır Mahallesinde Başkan Mustafa Bozbey, meşaleler ve sloganlar eşliğinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Burada konuşma yapan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her yaştan insanın spor yapmasına olanak sağlayacak alanları ve tesisleri oluşturmayı amaçladıklarını belirtti. Nilüferde bulunan amatör spor kulüplerini NASK Derneği çatısı altında bir araya getirdiklerini ifade eden Başkan Bozbey, “Amacımız, desteklerin amatör spora eşit bir şekilde iletilmesini sağlamak. Biz, bunu yaptık ve çok başarılı olduk. Nilüferdeki kulüpler çok başarılı. Niçin buradaki spor kulübümüz, çocuklarımız ve gençlerimiz de başarılı olmasın. Bunun için destek lazım. Bu desteği verecek olan da yerel yönetimlerdir” dedi.

 

Nilüfer Belediyesi olarak her mahalleye bir halı saha kazandırdıklarını ifade eden Bozbey, Bursasporun şampiyon başkanı İbrahim Yazıcı adına da stadyum yaptıklarını vurguladı. Bozbey, “Burada yaptığımız katkı, gençlerimizin en azından daha rahat spor yapmalarına olanak sağlayacak bir katkıdır. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için de bu alanlar gerekli. Bu alanlarda spor yapan gençlerimizin Milli Takıma yükselmesi hatta dünyada isim yapacak duruma gelmesi bizim en büyük arzumuzdur” şeklinde konuştu.

 

Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Mustafa Bozbey, “Spora yapmış olduğumuz yatırımları az görüyoruz. Daha fazlasını yapmak, daha fazla gencimizi spor alanlarında buluşturmak hepimizin hedefi olmalı” dedi. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da, “Amacımız, amatör ruhu ve amatör sporculuğu öne çıkarmak. Günümüz gençliği için çok önemli. Pozitif, bir arada olma ve vücudun gelişiminin önünü açan amatör spora destek olmak için buradayız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Panayır Gençlik Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Aydın ile Onursal Başkanı Saim Kodalak, Panayır Mahalle Muhtarı Dursun Kara da, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbeye, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydına, NASK Derneği Başkanı Atakan Çorbacıya ve diğer destek verenlere teşekkür etti. Muhtar Dursun Kara, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbeye teşekkür plaketi de verdi. 

HABERE AİT RESİMLER


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık